Syma X11C Mini Dron z kamerą HD Czarny

Quadcopter Syma X11 to doskonały wybór dla wszystkich tych, którzy poszukują uniwersalnego modelu którym można polatać w każdym miejscu i warunkach. Lekka konstrukcja i małe rozmiary sprawiają, że można go zabrać ze sobą praktycznie wszędzie! Konstrukcja modelu sprawia, że jest on bardzo odporny na upadki i zderzenia - wszystko dzięki wysokiej jakości zastosowanych materiałów. Elastyczny tworzywo z którego wykonane są łopaty wirników sprawia, że są one bardzo wytrzymałe, a ryzyko ich połamania jest znikome. Dzięki odporności na wiatr model dobrze sprawdza się w pomieszczeniach jak i w plenerze. Syma X11 posiada 6-osiowy system stabilizacji (żyroskop), który sprawia, że maszyna jest zwinna i zwrotna, a przy tym bardzo stabilna w locie. Dodatkowo posiada 2 tryby lotu (zmienne przyciskiem na pilocie ) - wolny (dla amatora) i szybki (dla zaawansowanych). Niezwykła stabilność i łatwość sterowania umożliwiają bezproblemową obsługę z którą poradzi sobie nawet dziecko nie mające nigdy wcześniej styczności ze zdalnie sterowanymi modelami i w ten sposób nabierze doświadczenia.

Dron Acme Prime Raider Q 250 + Wifi + HD 720P + microSD ZQ0250

Dron Acme Prime Raider Q 250 + Wifi + HD 720P + microSD ZQ0250 sprawdź cenę w sklepie sferis.pl

Dron Acme Zoopa Q Cruiser 420 + HD 720P + microSD ZQ0420

Dron Acme Zoopa Q Cruiser 420 + HD 720P + microSD ZQ0420 sprawdź cenę w sklepie sferis.pl

Dron Parrot Bebop Drone Area 4 żółty

Dron jest intuicyjnie sterowany za pomocą Smartphona lub tabletu. Posiada wbudowaną kamerę. Pojemność pamięci flash wynosi 8GB.

Dron Parrot Bebop Drone Area 4 niebieski

Dron jest intuicyjnie sterowany za pomocą Smartphona lub tabletu. Posiada wbudowaną kamerę. Pojemność pamięci flash wynosi 8GB.

3DR Dron Solo + gimbal pod GoPro - Dostawa GRATIS!

Niezwykle proste i skuteczne narzędzie do filmowania z powietrza amerykańskiej firmy 3DR - model SOLO. Przeznaczone dla wszystkich miłośników latania a także dla małych i średnich firm produkcji filmowej. Oferta godna zaawansowanego amatora jak i profesjonalisty, który poszukuje kinowych ujęć bez setek godzin treningów i prób.

DJI Dron Inspire 1 (Radio + Walizka) (wysyłamy 1-2 dni) - Dostawa GRATIS!

Filmy w jakości 4K i zdjęcia o rozdzielczości 12 megapikseli teraz dostępne z powietrza za pomocą quadrocoptera Inspire 1 ze zintegrowaną kamerą i 3-osiowym gimbalem. Najbardziej zaawansowany dron produkcji DJI wyposażony we wszystkie najnowocześniejsze technologie. W zestawie z radionadajnikiem i walizką do bezpiecznego transportu i przechowywania.

DJI Dron Phantom 3 z kamerą 4K (wysyłamy 1-2 dni) - Dostawa GRATIS!

Najnowsza odsłona popularnej serii dronów firmy DJI. Phantom 3 4K waży 1280g i opiera się na łączności Wi-Fi. Aparat 4K jest pozytywną zmianą w stosunku do wcześniejszego Phantom 3 Professional.

Walkera Dron Voyager 3 z gimbalem dla kamery Walkera Full HD, Devo F12E - bez kamery - Dostawa GRATIS!

Voyager 3 to wyjątkowa transmodularna konstrukcja w której równocześnie opuszczany jest gimbal i podnoszone jest podwozie. Dron ten odznacza się wytrzymałą konstrukcją i wykorzystaniem solidnych części, z których słynie Walkera. Voyager 3 posiada śmigła o średnicy prawie 40cm, sam w sobie ma też spore rozmiary i dużą wagę (ok. 3,7 kg), co sprawia, że loty są bardziej stabilne, a urządzenie jest mniej podatne na podmuchy wiatru.

Xblitz DRON ON LINE

Wyjątkowy quadrocopter wyróżniający się wytrzymałością oraz zwinnością. Obsługuje FPV, dzięki czemu masz możliwość podglądu obrazu na żywo oraz ułatwia sterowanie. Zastosowanie specjalnej technologii pozwala na wykonywanie efektownych ewolucji w prosty sposób.
0,072 s.