Syma X5SC Dron z kamerą HD czarny

Nowy quadrocopter znanej i renomowanej marki Syma - X5SC to najlepszy w swojej klasie model wyposażony w kamerę. Model jest dostępny w wersji RTF (gotowy do lotu od razu po wyjęciu z pudełka). Sterowanie: do przodu / do tyłu, w górę / w dół, w prawo / w lewo, obrót w prawo / obrót w lewo. Nadajnik 2.4GHz posiada liczne funkcje, które uatrakcyjniają lot i pozwalają na dostosowanie sterowania do preferencji użytkownika. Dwa tryby MODE do wyboru: System stabilizacji GYRO: Akumulator 3.7V 500Mah Li-Po: Niesamowite akrobacje: Opis funkcji nadajnika:

Dron Parrot A.R Drone 2.0 Edycja pustynna

Parrot A.R Drone 2.0 do zaawansowany quadrocopter firmy Parrot. Model ten jest dronem pionowego startu z kamerą 720p. Wszystkie parametry Parrot A.R Drone 2.0 zostały zaprogramowane i dostrojone przez inżynierów producenta przed opuszczeniem fabryki przez

Dron Parrot A.R Drone 2.0 Edycja jungle

Parrot A.R Drone 2.0 do zaawansowany quadrocopter firmy Parrot. Model ten jest dronem pionowego startu z kamerą 720p. Wszystkie parametry Parrot A.R Drone 2.0 zostały zaprogramowane i dostrojone przez inżynierów producenta przed opuszczeniem fabryki przez

Dron Parrot Bebop Drone Area 1 czerwony

Dron Parrot Bebop Drone Area 1 czerwony Intuicyjne sterowanie za pomocą Smartphona lub tabletu Wbudowana kamera Pamięć flash 8GB Pojemność akumulatora 1200 mAh Dron Parrot Bebop Drone Area 1 czerwony. Dron jest intuicyjne sterowany za pomocą Smartphona lub tabletu. Posiada wbudowaną kamerę. Pojemność pamięci flash wynosi 8GB.

Dron Zoopa Q155 Roonin

Quadrocopter najnowszej generacji - Zoopa Q155 roonin Multicopter Zoopa Q155 roonin może być obsługiwany na trzech poziomach lotu (dla szybkości i zręczności),  posiada oryginalny i przykuwający uwagę design a jego prosta obsługa pozwala na obsługę urządzenia zarówno na zewnątrz jak i w pomieszczeniach. Idealny dla początkujących użytkowników, którzy dopiero zaczynają przygodę z multicopteram...

Dron Quadrokopter DJI Phantom 4

Dron Quadrokopter DJI Phantom 4. Zaawansowany dron z wbudowaną kamerą, która nagrywa filmy w rozdzielczości 4K oraz wykonuje zdjęcia w 12 milionach pikseli! Dron został wyposażony w trzyosiowy gimbal o zakresie ruchu: pitch od -90 anddeg; do +30 anddeg;. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego oprogramowania Phantom 4 posiada świadomośc obiektów wokół siebie dzięki czemu w ...

AEE Dron Toruk AP10 - Dostawa GRATIS!

Dron AEE Toruk AP10 to kompletny zestaw quadrokoptera z wbudowaną kamerę AEE FullHD/60fps i aparaturą sterującą ( radiem ). Model przeznaczony dla początkujących jak i zaawansowanych operatorów , którzy chcą wykonywać wyjątkowe ujęcia ( filmy lub zdjęcia ) z powietrza.

AEE Dron Toruk AP11 - Dostawa GRATIS!

Dron AEE Toruk AP11 to kompletny zestaw quadrokoptera wyposażony w trzyosiowy, bezszczotkowy gimbal AEE i aparaturą sterującą ( radiem ). Gimbal AEE umożliwia stabilizację obrazu, wolną od zakłóceń i wstrząsów podczas lotu. Kompatybilny z kamerami AEE: S50+, S60, S70, S71T i GoPro.

AEE Dron Toruk AP9 - Dostawa GRATIS!

Dron AEE Toruk AP9 to kompletny zestaw quadrokoptera z uchwytem kompatybilnym z kamerami AEE i GoPro i aparaturą sterującą ( radiem ). Model przeznaczony dla początkujących jak i zaawansowanych operatorów , którzy chcą wykonywać wyjątkowe ujęcia ( filmy lub zdjęcia ) z powietrza.

DJI Dron Inspire 1 PRO Black Edition - Dostawa GRATIS!

Quadrocopter Inspire 1 Pro to najnowsze profesjonalne, kompaktowe rozwiązanie firmy DJI, którego częściami składowymi są platforma Inspire 1 i kamera Zenmuse X5. Najbardziej zaawansowany dron produkcji DJI wyposażony we wszystkie najnowocześniejsze technologie.
0,011 s.